Home

Președintele tornadă Doctor hochei slovacia Universitate Ocean Pozitiv

CONCURS!... - Federatia Romana de Hochei pe Gheata - FRHG | Facebook

Țiriac organizează singurul turneu internațional de hochei pentru copii

Rezumatul partidei dintre Suedia și Slovacia din finala mică la hochei de  la Beijing 2022 - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport
Rezumatul partidei dintre Suedia și Slovacia din finala mică la hochei de la Beijing 2022 - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport

Hochei: România a fost învinsă de Slovenia cu 3-0, în turneul din Slovacia  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: România a fost învinsă de Slovenia cu 3-0, în turneul din Slovacia | AGERPRES • Actualizează lumea.

LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după  ce a învins Suedia - Eurosport
LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după ce a învins Suedia - Eurosport

FOTO - Hochei: Slovacia este prima semifinalistă la Cupa Mondială  Universitară
FOTO - Hochei: Slovacia este prima semifinalistă la Cupa Mondială Universitară

Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre  favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro
Surpriza de proportii in turneul olimpic de hochei pe gheata. Una dintre favoritele la aur eliminata in sferturi! - Onlinesport.ro

România – Slovacia în finala mică la Cupa Mondială Universitară de hochei  pe gheaţă, desfășurată la Cârța
România – Slovacia în finala mică la Cupa Mondială Universitară de hochei pe gheaţă, desfășurată la Cârța

România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de  Hochei de la Cârţa | Cuget Liber
România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de Hochei de la Cârţa | Cuget Liber

Echipa masculină de hochei a Slovaciei a luat prima medalie olimpică din  istorie la Jocurile de la Beijing | România Liberă
Echipa masculină de hochei a Slovaciei a luat prima medalie olimpică din istorie la Jocurile de la Beijing | România Liberă

Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei  de la Jocurile Olimpice
Favoritele caută aurul! Finlanda și Rusia se înfruntă în finala de hochei de la Jocurile Olimpice

Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat  câștigătorii în cadrul primei ediții a competiției - Club Antreprenor
Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat câștigătorii în cadrul primei ediții a competiției - Club Antreprenor

Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat  câștigătorii în cadrul primei ediții a competiției. Echipele Fundația  Olimpică Română (U6), Triumf-Steaua București (U8), HK Poprad (U10) și HK  Poprad (U12) au adjudecat
Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat câștigătorii în cadrul primei ediții a competiției. Echipele Fundația Olimpică Română (U6), Triumf-Steaua București (U8), HK Poprad (U10) și HK Poprad (U12) au adjudecat

Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la  Olimpiadă - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport
Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la Olimpiadă - Hochei pe Gheaţă video - Eurosport

Alt lider în Erste Liga de hochei — Info Mureș

Puștiul din echipa-surpriză! Noua stea din hocheiul slovac a uimit la JO de  iarnă
Puștiul din echipa-surpriză! Noua stea din hocheiul slovac a uimit la JO de iarnă

VIDEO Hochei pe gheață: România s-a calificat în semifinalele Cupei  Mondiale Universitare | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România s-a calificat în semifinalele Cupei Mondiale Universitare | Newsweek Romania

Hochei: România, învinsă de Japonia cu 8-2, în turneul din Slovacia |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Hochei: România, învinsă de Japonia cu 8-2, în turneul din Slovacia | AGERPRES • Actualizează lumea.

La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu  Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea
La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea

România va juca pentru locul al treilea la Cupa Mondială Universitară de  Hochei de la Cârţa | Cuget Liber
România va juca pentru locul al treilea la Cupa Mondială Universitară de Hochei de la Cârţa | Cuget Liber

We Love Sport – Hochei - din pasiune pentru sport

JO: Finlanda a învins Slovacia şi s-a calificat... | News.ro

VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială  Universitară | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială Universitară | Newsweek Romania

Hochei: HC Nové Zámky (Slovacia) a învins pe ASC Corona Braşov cu scorul de  6-2 - News Brasov
Hochei: HC Nové Zámky (Slovacia) a învins pe ASC Corona Braşov cu scorul de 6-2 - News Brasov

Meci incredibil de hochei la Jocurile Olimpice de iarnă, între SUA și  Slovacia. Americanii au mers la Beijing fără jucătorii din NHL
Meci incredibil de hochei la Jocurile Olimpice de iarnă, între SUA și Slovacia. Americanii au mers la Beijing fără jucătorii din NHL