Home

Asimila talent Înţelege la biliard Poleniza Pa! Pa Pocăinţă

Orașul Bălți a fost gazda Campionatul Mondial la biliard, „Piramida  liberă”. Moldova a fost reprezentată de cinci sportivi - #diez
Orașul Bălți a fost gazda Campionatul Mondial la biliard, „Piramida liberă”. Moldova a fost reprezentată de cinci sportivi - #diez

Cupa Bucuresti La Biliard | Bucharest

Masa de biliard din lemn Noriel Games, 51 cm | Noriel

Masa biliard Garlando Las Vegas 6 - Sporturi - Mese biliard - Echipament  Biliard - 0377 100 944
Masa biliard Garlando Las Vegas 6 - Sporturi - Mese biliard - Echipament Biliard - 0377 100 944

Cea mai tare lovitură la biliard - VIDEO - Divertisment - Eva.ro

Fred Dinsmore, Multiplu Campion Mondial La Biliard în Scaun Rulant: “Înving  Pentru Că Joc Strategic!” | Libertatea
Fred Dinsmore, Multiplu Campion Mondial La Biliard în Scaun Rulant: “Înving Pentru Că Joc Strategic!” | Libertatea

10 sfaturi esentiale pentru iubitorii de biliard incepatori

Cum se joacă Biliard 2023? 🧠 Tipuri, Reguli, Istorie ☑️

Billiards Pocket - Jocuri

Nicolae Mihalcea a castigat Cupa Presei la biliard

Blog - Cele mai cunoscute 5 tipuri de biliard • Sportist

Un moldovean a câştigat Campionatul Mondial la biliard. Cine este tânărul  care ne poartă faima în lume | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE
Un moldovean a câştigat Campionatul Mondial la biliard. Cine este tânărul care ne poartă faima în lume | PUBLIKA .MD - AICI SUNT ȘTIRILE

Paradoxul biliardului. De vorbă cu Sergiu Voicu despre sportul  autocontrolului care seamănă cu mânuirea focului. "Avem condiții perfecte  în România și, totuși, performanța încă nu s-a făcut pe prima scenă"  #prosport20
Paradoxul biliardului. De vorbă cu Sergiu Voicu despre sportul autocontrolului care seamănă cu mânuirea focului. "Avem condiții perfecte în România și, totuși, performanța încă nu s-a făcut pe prima scenă" #prosport20

Acces Direct. Liliana Petrișor, de la campioană la biliard, la om al  străzii. Gara de Nord i-a fost casă doi ani, după care o minune a salvat-o:  ”Am fost bătută și abuzată” /
Acces Direct. Liliana Petrișor, de la campioană la biliard, la om al străzii. Gara de Nord i-a fost casă doi ani, după care o minune a salvat-o: ”Am fost bătută și abuzată” /

Lugojeanul Ioan Ladanyi va participa la cel mai puternic turneu de billiard  din sud-estul Europei – Lugojeanul.ro
Lugojeanul Ioan Ladanyi va participa la cel mai puternic turneu de billiard din sud-estul Europei – Lugojeanul.ro

Lucruri pe care nu le știai despre biliard

Reguli biliard. Tot ce trebuie să știi despre tipul de joc „eight-ball” -  IMPACT.ro
Reguli biliard. Tot ce trebuie să știi despre tipul de joc „eight-ball” - IMPACT.ro

Premiul de la Timisoara Open la biliard merge in Serbia - Opinia Timisoarei

Cupa „Oradea Open" la biliard. Competiţia este ultimul concurs de calibru  al anului | Digi24
Cupa „Oradea Open" la biliard. Competiţia este ultimul concurs de calibru al anului | Digi24

Masa biliard Action One, 213x118x80 cm, Blue - eMAG.ro